Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Ankraj Giresun
Ankraj Giresun

Ankraj Giresun

Ankraj Giresun günümüz inşaat sektöründe oldukça önemli olan bir uygulamadır. Ankraj uygulamaları yapılmakta olan yapıların daha güçlü ve temelini sağlam olması amacıyla zemin içerisine demir ve güçlendirilmiş çelik çektirme halatları kullanılarak sabitlenmesi ile oluşturulan sisteme denmektedir.

Ankraj Giresun
Ankraj Giresun

Ankraj Giresun günümüz inşaat sektöründe oldukça önemli olan bir uygulamadır. Ankraj uygulamaları yapılmakta olan yapıların daha güçlü ve temelini sağlam olması amacıyla zemin içerisine demir ve güçlendirilmiş çelik çektirme halatları kullanılarak sabitlenmesi ile oluşturulan sisteme denmektedir. Ve binalar için kritik bir öneme sahiptir.

Bu anlamda işletmemiz en son teknolojik özelliklere sahip ve profesyonel ekiplerce sunulan Giresun  Ankraj hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetler birçok hizmetten çok daha zor, özen ve yüksek donanım gerektiren bir hizmettir. Bina güvenliğini dolayısıyla da insan güvenliğini ilgilendirdiği için hata payı olmayan uygulamalardır. Günümüzde mimari yapının değişmesi ve bodrum karlar için bina zeminlerini daha derine kazılması beraberinde sorunları da getirmiştir. İşletmemiz tarafından uygulanan ankraj Giresun işlemleri ile duvarların sağlam olması için duvarlar içerisine ve duvar demir kazıklar çakılmakta duvarlar bu kazıklara tutturularak güvenlik oldukça fazla arttırılmış olmaktadır.

Ankraj Sistemi Ne İşe Yarar

Bu ankraj sistemi binaların güvenliği için oldukça önemlidir. Ankraj sistemi göçme tehlikesi bulunan ya da zeminin daha sağlam olmasını istediğimiz yapılar için oldukça faydalıdır. Özellikle gevşek zeminlerde gerekli etüt ve inceleme çalışmaları sonucunda en hızlı şekilde ankraj sistemi yapılmalıdır.

Firmamız bu anlamda ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Giresun ankraj yapılmasını istediğiniz zeminler için ekiplerimiz gelerek profesyonelce bir inceleme yapmaktadır. Daha sonra bu işlemin ihtiyacına karar verildiğinde size en uygun maliyetleri ve sistemin tam olarak nasıl gerçekleştirileceği ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır.

Ankraj Sistemi Nasıl Uygulanır

Firmamız profesyonel ve oldukça kaliteli bir ankraj sistemi çalışması gerçekleştirmektedir. Bu uygulama ise firmamızca şu şekilde yapılmaktadır; ankraj Giresun uygulanacak riskli zemin veya yıkılma tehlikesi olan duvar önceden belirlenen ve gerekli olan noktaya kadar kazılmakta ve ankar planına uygun delikler açılmaktadır. Açılan deliklere ankraj macunu yedirilmektedir, Burada hava kalmaması işlemin sağlığı için oldukça önemlidir. Ankraj bulonları bu macunun içine çevrilerek muntazam bir şekilde yerleştirilmektedir. Bu aşamadan sonra ise ankraj gerdirme makinesi ile ankraj bulonları iyice sıklaştırılmaktadır. Böylece sabitlenme tam anlamı ile sağlanmış olmaktadır Ankrajın tam anlamıyla oturması 3 güne yaklaşmaktadır.

 

 

Linkler