Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
batmankarot
batmankarot

batmankarot

batmankarot günümüzde birçok farklı alanda aktif bir şekilde kullanılan ve kullanım alanlarında temiz ve sorunsuz bir hizmet sunulmasını sağlayan bir hizmettir. Bu özelliklerinden dolayı ve günümüzde en son teknolojik karot makineleri üretimi ile bu hizmetin hem işlevselliği hem de kalitesi oldukça

batmankarot
batmankarot

batmankarot günümüzde birçok farklı alanda aktif bir şekilde kullanılan ve kullanım alanlarında temiz ve sorunsuz bir hizmet sunulmasını sağlayan bir hizmettir. Bu özelliklerinden dolayı ve günümüzde en son teknolojik karot makineleri üretimi ile bu hizmetin hem işlevselliği hem de kalitesi oldukça artmış durumdadır.

Bu hizmet il zamanlarda sadece betonlardan numune almak ve daha sonra bu numunelerin incelenerek betonların sağlamlığı ve kalitesini tespit edilmesi amacıyla kullanılmaktaydı. İlk zamanlarda alınan numuneler havuç boyutunda olduğu için bu hizmete İngilizce havuç anlamına gelen batmankarot ismi verilmiştir. Günümüzde karot makinelerini işlevselliğini ve çapının artması ile kullanım alanlarında da büyük farklılaşmalar görülmüştür.

batmankarot Makinesi Kullanımı

batmankarot makinesinin kullanımı için koordinatör, birinci ve  ikinci yardımcılar ve pompacıdan oluşan bir ekip bu hizmeti sunabilmektedir. Koordinatör karot alma işini organize edecek olan personeldir. Ve yapılacak işin kalitesi için oldukça önemli bir görev tanımı bulunmaktadır. Yardımcılar karot alma işlemi sırasında koordinatörün direktifleri doğrultusunda işlemleri gerçekleştirmektedirler. Pompacı koordinatörün komutlarına uyarak suyu pompalama görevi üstlenmektedir.

batmankarot işlemi için yer tespiti yapıldıktan sonra farklı özellikteki cihazlarımızdan en ideal olanının seçimi ile tam yerlerin nokta tespiti gerçekleştirilmektedir. Karot makinesi ucu taşıyıcı yüzeyler üzerinde oluşturulan ve 32 cm uzağa denk gelecek şekilde karot makinesinin tablası çelik dübel ile betona sabit bir şekilde tutturulmaktadır. Karot makinesinin ayarlanan açı ile karot almasını sağlamak için cihazlarla ölçüm yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir sapma ya da yanlışlık olmamaktadır.

Elektrik ve su bağlantıları yapıldıktan sonra devir hızı ayarlanarak batmankarot alma işlemine başlanılır. Kesme işlemi genellikle 6 veya 10’luk elmas uçlarla yapılır. Bu işlem sırasında makine elle veya pompa ile çalışan 10-15 LT hacme sahip su tanklarından temin edilen su ile soğutulur. Firmamız tüm bu adımları profesyonelce yerine getirecek eğitimli ve tecrübeli personel kadrosuna ve gerekli cihaz ve ekipmana sahip durumdadır.

Firmamız batmankarot hizmetini gelişen hizmet yelpazesine bağlı olarak farklı karot uçları ve farklı karot cihazlarına sahip durumdadır. Bu sayede her türlü ihtiyacınıza rahatlıkla cevap verebilecek potansiyele sahip durumda olmaktayız.

 

 

Linkler