Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Delme Giresun
Beton Delme Giresun

Beton Delme Giresun

İnşaat çalışmaları sırasında yapılacak olan Giresun beton delme Giresun işlemleri özellikle çalışmaların sorunsuz şekilde devam etmesini sağlamaktadır. Bu nedenle karot ile yapılacak olan verme işlemleri sırasında belirlenmiş olan alanlarda belirli boyutlara uygun şekilde betonun delinmesi sağlanab

Beton Delme Giresun
Beton Delme Giresun

İnşaat çalışmaları sırasında yapılacak olan Giresun beton delme Giresun işlemleri özellikle çalışmaların sorunsuz şekilde devam etmesini sağlamaktadır. Bu nedenle karot ile yapılacak olan verme işlemleri sırasında belirlenmiş olan alanlarda belirli boyutlara uygun şekilde betonun delinmesi sağlanabilir. Yapılacak olan işlemler sırasında özellikle betonun kalınlığı ve farklı ayrıntılar dikkate alınarak betona zarar vermeden işlemin tamamlanması gerekir.

Betona zarar vermeden işlem yapılabilmesi için özellikle beton delme Giresun işlemleri sırasında profesyonel kişiler tarafından uygulama yapılması gerekir. Betonun kalınlığı ve delme işlemi için belirlenmiş olan boyutlar önemlidir. Bu nedenle öncelikle yapılacak olan incelemelerin ardından belirlenecek olan alanlardaki ölçülere uygun şekilde işlem yapılması gerekir.

Beton Delme İşlemi

Beton üzerinde belirlenen alanlarda yapılacak olan beton delme Giresunişlemleri özellikle betonun istenilen şekilde kullanılabilmesi için yeterli boyutlarda delik açılmasını sağlamaktadır. Beton kuruduktan sonra yapılacak olan deneme işlemleri sırasında dikkatli olunması gerekir. Özellikle betona zarar verilmesi yapılan işlemin yeniden tekrarlanmasını gerektirebileceği gibi yapılara zarar verebilir.

Betona zarar vermeden Giresun beton delme Giresun işleminin yapılabilmesi için karot kullanılmaktadır. Makinenin kullanımı sırasında özellikle bu konuda yeterli bilgiye sahip olan kişiler tarafından işlem yapılması önemlidir. Aksi durumda farklı problemler yaşanabilir. Zemin ya da duvarda yapılacak olan delme işlemleri sırasında özellikle betona zarar verilmemesi için karot makinesinin doğru şekilde sabitlenmesi gerekir. Daha sonrasında belirlenen alanın delinmesi sağlanabilir.

Giresun Beton Delme Hizmeti

Profesyonel hizmet almak isteyenler için beton delme Giresun işlemleri alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip tarafından yapılmaktadır. Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından delme işleminin yapılabilmesi için çalışmalar itinalı şekilde sürdürülür. Karot makinesi ile yapılacak olan delme işlemleri sırasında duvara ya da zemine zarar vermemek için gerekli hassasiyet gösterilmektedir.

Farklı alanlarda yapılacak olan çalışmalar konusunda profesyonel yardım almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda geri dönüş alabilirler. İhtiyaç duyulduğu her alanda beton delme Giresun işlemleri için yeterli kapasiteyle hizmet verilmektedir. Farklı kalınlıklarda dökülmüş olan beton üzerinde yapılacak olan delme işlemleri için hizmet almak isteyenler taleplerini ileterek kaliteli hizmet alabilirler. 

Linkler