Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Delme Kesme Çanakkale
Beton Delme Kesme Çanakkale

Beton Delme Kesme Çanakkale

Çeşitli amaçlarla beton delme kesme Çanakkale işlemi yapılmaktadır. İnşat sektöründe karot delme makinesi yardımıyla delik açılma işlemine beton delme denilmektedir.

Beton Delme Kesme Çanakkale
Beton Delme Kesme Çanakkale

Çeşitli amaçlarla beton delme kesme Çanakkale işlemi yapılmaktadır. İnşat sektöründe karot delme makinesi yardımıyla delik açılma işlemine beton delme denilmektedir. Beton delme işlemi titreşim olmadan yapılmaktadır. 16 mm çaplıdan, 500 mm çapa kadar delme işlemi yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak merkezinden beton delme kesme Çanakkale işlemi yapılmaktadır. Açılı olarak delim de yapılabilir.

Beton delme kesme işlemi karot makinesiyle gerçekleştirilir. Beton delme yöntemi en çok tesisatlardaki deliklerin açılmasında, depremde zarar gören binalardan numune alınmasında ve küçük açılımlarda tercih edilmektedir.

Tesisatlardaki deliklerin açılmasında Çanakkale beton delme kesme Çanakkale yönteminin kullanılması: Su, elektrik ve doğalgaz tesisatının ve özellikle gider deliklerinin açılmasında kullanılmaktadır. Ufak çaplardaki açılımlar olarak tanımlanmaktadır.

Depremden zarar gören binalardan numune alınmasında kullanılması: Çeşitli sebeplerden (özellik deprem) hasar görmüş olan binaların betonlarından numune alınmaktadır. Beton delme kesme yöntemiyle alınan bu numune laboratuarlarda incelenerek geri dönüş yapılmaktadır.

Küçük açılımlarda beton delme kesme Çanakkale yönteminin kullanılması: Pencere, kapı yeri açılımında, havalandırma deliklerinin oluşumunda beton delme kesme yöntemi kullanılmaktadır.

Bu yöntemlerin dışında çeşitli sebeplerden beton delme kesme yöntemi kullanılmaktadır. Delmenin mümkün olmadığı durumlarda tıraşlama işlemi yapılmaktadır.

Farklı çaplardaki beton kalınlıklarında ne yazık ki her zaman istenilen ebatlarda delme mümkün olmuyor. Ancak beton delme kesme makinesiyle, makine ve duvar zorlanmadan işlem gerçekleştirilir. Kesim işlemi yatay ya da dikey olarak yapılabilir. Makinenin titreşim yapmaması için sıfır vibrasyonla delme işlemi gerçekleştirilir. Makine su ile çalışır. Bu sebeple çevrenin temsiz olması son derece önemlidir.

Makinenin kullanımında dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta da özellikle inşaat alanında kullanılacaksa makinenin yere sabitlenmesi gerekmektedir. En fazla 2,5 metreye kadar makine yere sabitlenebilir.

Beton delme ve kesme Çanakkalemakinesi olan karotu kullanarak sadece beton değil aynı zamanda her türlü kaya ve mermeri de deldirebilirsiniz. Bunun için sadece makinenin kullanılacak alana göre doğru uçların kullanılması gereklidir. Bu son derece önemli bir noktadır. Makinenin bu işlem sırasında hasar görmemesi için belirtilen bu noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Çanakkale Beton delme kesme Çanakkale makinesini kullanacak kişilerin uzman olması gerekmektedir.

Linkler