Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Freze Siirt
Beton Freze Siirt

Beton Freze Siirt

Asfalt çizgisi boyalarının temizlenmesi, yüzeylerin kaplama için hazırlanması işlemine beton freze denmektedir.  Beton freze Siirt kendi ekseninde dönen kesicilerin ilerleme hareketi ile zemini kazıması, tıraşlaması işlemidir.

Beton Freze Siirt
Beton Freze Siirt

Asfalt çizgisi boyalarının temizlenmesi, yüzeylerin kaplama için hazırlanması işlemine beton freze denmektedir.

 

Beton freze Siirt kendi ekseninde dönen kesicilerin ilerleme hareketi ile zemini kazıması, tıraşlaması işlemidir. İşlemi yapan makinelerin altında çeşitli elmas kesiciler bulunur. Beton yüzeyin milimetrik ölçümlerde kazınması bu elmasların dönüş hızına bağlıdır. Beton freze Siirt işlemi sırasında ortaya çıkacak tozlar, çeşitli emici makineler ile ortadan kaldırılır.

Beton yüzey yeni bir uygulama yapabilmek için dümdüz ve pürüzsüz bir hale gelir. Sadece zeminde değil, duvar, tavandaki sıva, yapışkan, boya ve harç izleri hızlı ve kolay bir şekilde ortadan kalkar. Beton yüzeylere uygulanacak yeni işlemler için hazırlanır. Uygulama sırasında etkili vakum gücü sayesinde tozlar emilir ve temiz hava sahası elde edilmiş olur.

Deneyimli Kadro

Beton freze Siirt işlemi geçmiş yıllara oranla gelişen teknoloji ile beraber farklılıklar göstermektedir. Siirt  Beton freze işlemi hem öncesinde hem de sonrasında uygulama açısından oldukça önemli bir işlemdir. Firmamız bünyesinde çalışan hem teknikerler hem de işçiler, gelişen hem oldukça deneyimli ve tecrübeli, hem de son teknoloji makinalar ile uyum içinde çalışabilmek için alanında eğitimli ve profesyonel kişilerden oluşur.

 

Beton Freze İşleminin Önemi

Beton yüzeylerin tamamen temiz ve pürüzsüz hale gelmesi, beton freze Siirt işlemi sonrasında yapılacak uygulama ya da alanın kullanım amacı açısından son derece büyük önem taşır. Beton üzerinde yapılacak freze işlemi sırasında zeminden neyin tam olarak çıkartılması isteniyorsa eğer ona göre makine ve işlemler seçilir. Zemin üzerinde artık istenmeyen malzeme kazındıktan sonra aynı zamanda ortaya çıkan tozlar ve istenmeyen maddeler temizlenmelidir. Zemin freze makinalarının kazı işlemi için altında, Karbon ile sertliği iyice arttırılmış elmas kesiciler bulunması, makinaların zemin üzerindeki istenmeyen maddeler ile beraber zeminin üst tabakasını da aşındırır, ve oldukça fazla toz ortaya çıkar.

 

Ekibimiz tarafından kullanılan son teknoloji aletler ile yapılan beton freze Siirt işlemi ile ortaya çıkan bu istenmeyen maddeler itina ile temizlenir ve geriye pürüzsüz, yeni işlemler için ister boyanacak ister dekoratif bir görüntü uygulanacak, isterse de yeni bir malzeme ile kaplanacak olsun, yeni işlemler için pırıl pırıl bir yüze sizlere teslim edilir.  

Linkler