Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Kesim Fiyatı Muş
Beton Kesim Fiyatı Muş

Beton Kesim Fiyatı Muş

Beton kesim fiyatı muş  beton kesme işlemleri sırasında yapılan uygulamalarda ihtiyaç duyulan teknoloji ve ihtiyaç duyduğu teknoloji için kullanılan işçiliği durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Beton kesme işlemleri derz ile beton kesme, hidrolik beton kesme, halatlı beton kesme, karot ile be

Beton Kesim Fiyatı Muş
Beton Kesim Fiyatı Muş

Beton kesim fiyatı muş  beton kesme işlemleri sırasında yapılan uygulamalarda ihtiyaç duyulan teknoloji ve ihtiyaç duyduğu teknoloji için kullanılan işçiliği durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Beton kesme işlemleri derz ile beton kesme, hidrolik beton kesme, halatlı beton kesme, karot ile beton kesme gibi farklı  uygulamaları içermektedir ve uygulama farklı beton kesim fiyatları ile değerlendirilerek buna göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Muş  Beton kesim fiyatı belirlenirken, beton kesme işlemlerinin büyüklüğü, derinliği ve bulunduğu konum gibi  özellikleri değerlendirilerek hesaplama yapıldıktan sonra fiyat belirlenmektedir. Bu yüzden firmamız beton kesme işleminin yapılacağı bölgeyi ve yapılacak işi inceledikten sonra size en net fiyatları  bildirmektedir.

 

Beton Kesim Uygulamaları

 

Muş Beton kesim fiyatı belirlenirken firmamız tarafından gerekli incelemeler ve hesaplamalar yapılarak baz fiyatlar sunulmaktadır. Bu Beton kesim fiyatı muş kesin olarak net fiyatı bildirme sebebiyle yaklaşık olarak fiyat konusunda bilgi vermektedir.  Net fiyatın belirlenmesi yapılacak iş ile ilgili bütün unsurlar değerlendirildikten sonra yapılan inceleme ve hesaplamalar sonucu ortaya çıkmaktadır.  Firmamız keşif işlemlerini yaptıktan sonra net fiyatı belirlemektedir. Bu yüzden net fiyat bilgisine ulaşmak için bizi aramanız gerekmektedir. Firma çalışanlarının aradığınız hizmetten en iyi şekilde faydalanmanız ve istediğiniz sonucu  ulaşmanız için sizlere yardımcı olacaktır.

Beton Kesim Hizmetlerimiz

Firmamız hizmet verdiği iş alanı ile alakalı olarak yeterli teknolojik donanıma sahiptir.  Bu sayede başarılı işlere imza atan firmamız bulabileceğiniz en kaliteli hizmeti en uygun şekillerde sunmakta olup bu konuda oldukça iddialıdır. Firmamızla iletişime geçmeden karar vermenizi siz değerli müşterilerimizden rica ederiz. Firmamız ile görüştükten sonra karar vererek bizi tercih etmeniz halinde Muş beton kesim fiyatı ile alakalı ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Firmamız tarafından sunulan beton kesme uygulamaları ile ilgili hizmet taleplerinizi iletişim kanallarından bize ulaşarak firmamıza iletebilirsiniz. Her zaman en kaliteli ve  en iyi hizmeti sağlayan firmamız sektördeki aradığınız hizmeti size en uygun beton kesim fiyatı muş seçenekleri ile  en iyi şekilde sunacaktır. İrtibat bilgilerinizi üzerinden mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz
Linkler