Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Kesim Fiyatları Konya
Beton Kesim Fiyatları Konya

Beton Kesim Fiyatları Konya

Konya Beton kesim fiyatları belirlenirken pek çok etken göz önünde bulundurulur ve buna göre karar verilerek fiyatlar oluşturulur. Beton kesim uygulamaları gerçekleştirilirken yapılacak işler ve beton kesim fiyatlarını belirleyecek başlıca etkenler şunlardır: Beton Kesim Fiyatlarının Belirlenmesini

Beton Kesim Fiyatları Konya
Beton Kesim Fiyatları Konya

Konya Beton kesim fiyatları belirlenirken pek çok etken göz önünde bulundurulur ve buna göre karar verilerek fiyatlar oluşturulur. Beton kesim uygulamaları gerçekleştirilirken yapılacak işler ve beton kesim fiyatlarını belirleyecek başlıca etkenler şunlardır:

 

Beton Kesim Fiyatlarının Belirlenmesini Etkileyen Etkenler

 

Her ne kadar beton kesim yapılacak olan yapımı firmamıza olan uzaklığı fiyatı belirlemede etkili olsa da bu durum sanıldığı gibi beton kesim fiyatları Konya için aşırı bir yükselmeye sebep olmaz. Uzakta olan firma nakliye, konaklama ve diğer giderler yüzünden daha yüksek fiyat ister gibi bir düşünce ile firmamıza yaklaşmanız firmamızın uygun koşullarla sunduğu beton kesim işlemini daha yüksek fiyatlar ile yaptırmanıza neden olabilir. Yapılacak işin az miktarda olmaması durumunda mesafenin uzak olması aşırı bir fiyat farkını neden olmaz. Bizimle görüşmeniz aynı zamanda profesyonel olacak yapılacak işlemi uygun fiyatlar ile yaptırmanızı sağlayacaktır.

 

Beton kesim işinin yoğunluk durumu da Konya beton kesim fiyatları için belirleyici bir unsur olmaktadır.  Bu yüzden bazı durumlarda beton kesim fiyatı metrekare bazında düşük miktarlarda olabilmektedir. Yoğunluğu az olan bir iş için  her koşulda geçerli olan masraflar da düşünüldüğünde metrekare fiyatı verilmesi uygun olmamaktadır. Firmamız beton kesim fiyatlarını belirlerken bütün kriterleri göz önünde bulundurarak fiyat belirlenmektedir.

 

Beton kesim işlemi yapılacak olan yapının ince veya kalın olması, içeriğinde demir donatı bulunması gibi yapısal özellikleri ve bu özelliklere göre kullanılacak olan tüm makineler materyaller beton kesim fiyatları Konya için belirleyici bir özellik taşımaktadır.

 

Firmamızın faaliyet göstermekte olduğu sektörde tecrübesiz  olup sadece makine satın alarak bu işi yapabileceğini zanneden birçok insan bulunmaktadır.  firmamız sadece tecrübedir ve konusunda deneyimli elemanları ile hizmetlerini sunmaktadır. Çünkü beton yapı kesim işlemlerinde yapılan hatalar ciddi problemler yaratabilir.  Beton kesim işinin profesyonel olarak yapılması da Konya beton kesim fiyatları için önemlidir.

 

Firmamız Hakkında

 

Firmamız sunduğu hizmetler ve çalışmaları kendisi keşif yaparak gerekli incelemelerin ardından en uygun fiyatlar ve hizmetlerini sunmaktadır müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.  firmamız tarafından sunulan hizmetler ile ilgili keşif yaptırmak ve beton kesim fiyatları Konya öğrenmek için  bizimle iletişime geçebilirsiniz.Linkler