Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Kesme Muğla
Beton Kesme Muğla

Beton Kesme Muğla

Beton perdelerde ki kesme işlemi beton kesme Muğla olarak adlandırılmaktadır. Sıklıkla kullanılan bir yöntem olan hidrolik kesim özel olarak yapılmış bir rayın üzerinde hareket etmektedir.

Beton Kesme Muğla
Beton Kesme Muğla

Beton perdelerde ki kesme işlemi beton kesme Muğla olarak adlandırılmaktadır. Sıklıkla kullanılan bir yöntem olan hidrolik kesim özel olarak yapılmış bir rayın üzerinde hareket etmektedir. Bu rayın üzerinde bulunan testere hareketi sayesinde kesme işlemi yapılmaktadır.

 

Beton kesme yöntemlerinden biri olan beton kesme Muğla hem yatay hem de dikey beton kesme işlemlerinde yapılmaktadır. Bu kesim 50 cm’ye kadar yapılmaktadır. Düzgün ve pürüzsüz bir kesim yapılması gereken betonlarda tercih edilen bir yöntem olmakla birlikte, parabet kesimi, pencere açılımı gibi alanlarda tercih edilmektedir. Raya paralel olarak kesim işlemi yapıldığından dolayı, rayın monte edildiği bölüm bu noktada önemlidir.

 

Hidrolik Kesim Uygulama Alanları

 

 

beton kesme Muğla yönteminin birçok avantajı bulunmaktadır. En önemli avantajlarından biri ise titreşim olmadığından dolayı, işlem sonunda betonda çatlaklar oluşmamaktadır. Bundan dolayı rahatlıkla kiriş, kolon ve perde döşemelerde tercih edilen bir yöntemdir. En önemlisi de uzman bir ekip tarafından uygulanması gereken bir uygulamadır. Firmamız, alanında uzman bir kadro tarafından bu uygulamayı en iyi şekilde uygulamakta ve mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır.

 

Uygulama alanı oldukça geniş olan hidrolik kesim, köprü ve bina yıkımlarında özellikle tedbirli olunması gereken parçaları ayırmada kullanılan bir yöntemdir. Bu uygulama ile birlikte geleneksel imha yöntemleri geride kalmıştır.

 

Ses ve titreşim özelliğinin bulunmamasından dolayı çevreye zarar vermemektedir. Bundan dolayı pek çok alanda tercih edilen bir uygulamadır.

 

Çevreye zarar vermemesinden dolayı, cadde ve sokaklarda bulunan takviye betonların kesimlerinde beton kesme Muğla  yöntemi tercih edilmektedir.

 

Hidrolik Kesim İşlemi

 

 

Özellikle beton kesiminde gelişmiş uygulamalardan biri olan beton kesme Muğla  yöntemi, sık sık tercih edilen bir yöntemdir. Çözüm üretebilen bir sistem olmakla birlikte, rayın sabitlenmesi açısından kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Bütün beton alanlarda uygulanabilen hidrolik kesim, en güvenli sistemlerden de biridir. Bundan dolayı firmamız tarafından tercih edilen bir yöntem olmuştur.

 

Uzaktan kumandalı bir sistem olmakla birlikte yarım metreye kadar derinliğe inmektedir. Bundan dolayı beton kesimlerinde uygulama alanı geniştir. Hidrolik kesim uygulamasının avantajları ve tahribatsız bir işlem yapması nedeniyle firmamız tarafından tüm alanlarda yapılmaktadır.

Linkler