Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
betonkesimişırnak
betonkesimişırnak

betonkesimişırnak

betonkesimişırnak işlemleri genellikle binalardan, binalara zarar vermeden numune  alınması için tercih edilen bir yöntemdir. Son derece sessiz ve güvenli bir işlemdir.

betonkesimişırnak
betonkesimişırnak

betonkesimişırnak işlemleri genellikle binalardan, binalara zarar vermeden numune  alınması için tercih edilen bir yöntemdir. Son derece sessiz ve güvenli bir işlemdir. Bu işlemin yapılabilmesi için kaliteli malzemelerin ve uzman bir ekibin olması gerekmektedir.

betonkesimişırnak işlemleri günümüzde çok yaygın olarak tercih edilen bir yöntemdir. Daha öncede berkittiğimiz gibi malzemelerin ve ekibin profesyonel olması gerekmektedir. Kalitesiz malzemeler, yapıya zarar verir. Aynı zamanda iş gücü verimsiz bir şekilde kullanılmış olur. Bu sebeple eğer betonkesimişırnak aletlerini bir defa alacaksınız, uzun vade için en iyisini almanız gerekmektedir.

Duvar Kesici Kullanımı

betonkesimişırnak aletlerle duvar kesme işlemi aslında son derece kolaydır. Şarj edilerek kullanılan bu makinelerde kesme işlemini dilediğini şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yatay ya da dikey olarak kesim yapabilecek bu aletlerle işlemlerini kısa sürede halledebilirsiniz. Bu ürünlerden satın alırken fiyattan ziyade ürünün kalitesine bakmanız gerekmektedir. Kaliteli olan ürünlerin şarjı uzun vadede işleriniz için yetebilirken, kalitesiz ürünlerin şarjı kısa sürede bitmektedir. Aynı zamanda ürünün kısa sürede bozulmaları pek çok kullanıcı için ürünlerden memnun kalmamalarına sebep olmaktadır.

Duvar Kesici Fiyatları

betonkesimişırnak aletlerinin fiyatlarını net bir şekilde belirtmek mümkün değildir. Makinelerin fiyatları ürünün markasına, kalitesine ve kullanılacağı alana göre değişkenlik gösterebilmektedir. Her bütçeye uygun olan duvar kesici ürünlerinden bulabilmeniz mümkün.

Duvar Kesiciler Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Duvar kesici aletleri çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir. Birden fazla kullanım alanı olan bu aletlerle çeşitli ihtiyaçlarınızı sağlayabilirsiniz. Bu aletlerin büyük işlerde kullanılması aynı zamanda güç ve zaman kaybını önlemektedir.

Özellikle zamandan ve güçten tasarruf sağlayan bu ürünlerden satın almak isterseniz daha önce de belirttiğimiz gibi mutlaka güvenilir ve kaliteli markalar arasından tercih yapmalısınız. Fiyat açısından uygun olan ürünleri, sırf fiyatı için tercih etmek kısa sürede maddi anlamda zarar yapmanıza ve işlerinizin yolunda gitmemesine sebep olabilir.

Bu aletlerle belki de saatlerinizi alabilecek duvar kesme işlemini 1-2 dakika gibi kısa süre içerisinde bitirebileceksiniz. İstediğiniz kalınlıktaki duvarlara güvenle uygulayabileceğiniz bu betonkesimişırnak aletlerini satın almadan önce iyi araştırma yapmanız gerekmektedir.

Linkler