Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Duvar Kesme Fiyat Adıyaman
Duvar Kesme Fiyat Adıyaman

Duvar Kesme Fiyat Adıyaman

Duvar kesme hizmetleri son derece önemli ve dikkatli bir şekilde yapılan işlemlerdir. Ve Adıyaman duvar kemse fiyat unsurları belirlenirken kesilecek duvarın özellikleri dikkate alınmaktadır.

Duvar Kesme Fiyat Adıyaman
Duvar Kesme Fiyat Adıyaman

Duvar kesme hizmetleri son derece önemli ve dikkatli bir şekilde yapılan işlemlerdir. Ve Adıyaman duvar kemse fiyat unsurları belirlenirken kesilecek duvarın özellikleri dikkate alınmaktadır. Yanı hizmet esnasında sunulan fiyatlara duvarın kalınlığı yüksekliği kullanılacak duvar kesme makinesi gibi unsurlar etki etmektedir. Bu sebeple firmalar fiyatları sunmadan önce keşif yapmaları en uygun fiyat açısından oldukça önemlidir.

Duvar kesme fiyat Adıyaman yelpazesinde firmalar çok çeşitli teklifleri olmaktadır. Bu anlamda firmamız fiyatları sunarken ekspertiz hizmetlerini de yerine getirmektedir. Alanında uzman personellerimiz kesilecek duvarın olduğu yere gelerek gerekli incelemeleri yapmakta ve notlar almaktadır. Bu sayede bu ekspertiz hizmeti sonucunda piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları en kaliteli ve sorunsuz duvar kesme hizmet garantisi ile sunmaktadır.

Profesyonel Duvar Kesme Uygulamaları

Duvar kesme uygulamaları son derece profesyonel yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü yapılacak hatalar duvarların bütününe zarar verilebileceği gibi kesilme amacına uygun hizmetin elde edilememesine sebep olmaktadır. Yani yapılacak ölçüm ve diğer hatalar koskoca duvarın işlevsiz hale gelmesine sebep olabilmektedir. Bu sebeple Adıyaman duvar kesme fiyat çeşitlerinde sunulan işçiliğin kalitesi ve kullanılan ekipman ve makinelerin teknolojik özelliklerine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Firmamız bu anlamda en son teknolojik özelliklere sahip hidrolik kesim makineleri kullanmaktadır. Eğer fiziki anlamda bu makinelerin yetersiz kalması durumunda ise el kesme ya da halatlı duvar kesme makinelerini kullanmaktayız. Çünkü halatlı kesim makinelerinde duvar kesiminde betonun kalınlığı önemini yitirmektedir. Firmamız sunduğu tüm hizmetlerde şartlara göre en ideal Adıyaman duvar kesme fiyat listesi sunmaktadır.

Karot İle Beton Kesme İşlemleri

Bazı durumlarda duvar kesme makineleri duvarların kesilmesi konusunda yetersiz olabilmektedir. Duvar kesme makinelerinin kullanılmadığı alanlarda karot makineleri ile istenilen düzlükte ve sorunsuz bir duvar kesme uygulaması yapılmaktadır. Üstelik bu uygulama duvar kesme fiyatı Adıyaman anlamında oldukça ekonomik olmaktadır.

Firmamız Türkiye’nin hangi noktasında olursanız olun duvarın fiziki durumuna ve diğer unsurlara göre en doğru ve en uygun Adıyaman duvar kesme fiyat çeşitliliği sunmaktadır. Ve sunduğumuz hizmetlerde firmamız her türlü garantiyi sizlere sunmaktadır.

 

Linkler