Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Filiz Ekme Çanakkale
Filiz Ekme Çanakkale

Filiz Ekme Çanakkale

Yapılardaki güçlendirme işlemleri için kullanılmakta olan Çanakkale filiz ekme özellikle beton elemanları arasında yer almaktadır. Daha güçlü yapılar oluşturabilmek adına yapılacak olan çalışmalar kapsamında bulunan beton elemanlarından biri olması özellikle dikkatli olunmasını gerektirmektedir.

Filiz Ekme Çanakkale
Filiz Ekme Çanakkale

Yapılardaki güçlendirme işlemleri için kullanılmakta olan Çanakkale filiz ekme özellikle beton elemanları arasında yer almaktadır. Daha güçlü yapılar oluşturabilmek adına yapılacak olan çalışmalar kapsamında bulunan beton elemanlarından biri olması özellikle dikkatli olunmasını gerektirmektedir. Profesyonel şekilde çalışma yapılması elde edilecek olan sonuçların daha kaliteli olmasını sağlayabilir.

Binalarda ek yapım uygulaması olarak da bilinmektedir. Zaman içerisinde binalarda ortaya çıkabilecek çatlama gibi durumların önlenebilmesi açısından filiz ekme Çanakkale çalışmaları oldukça önemlidir. Kalıcı çözüm elde edebilmek adına kullanılmaktadır. Yapılan çalışmaların profesyonel şekilde yapılması bu açıdan oldukça önemlidir. Bu nedenle yapılan çalışmalar sırasında mutlaka alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip ile çalışma yapılması gerekir.

Filiz Ekme ve Ankraj

Binalarda ya da yapılarda özellikle yapılan çalışmalar aşamasında Çanakkale filiz ekme işlemleri dökülecek olan betonun daha güçlü olmasını sağlamaktadır. Belirlenen ölçülere göre yapılacak olan çalışmalar istenilen alanda özellikle çalışmaların sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip tarafından yapılacak olan çalışmalar sırasında belirlenen ölçülere göre uygulama yapılabilir.

Matkap ile yapılacak olan delme işlemleri belirlenen ölçülere göre yapılmaktadır. Daha sonrasında açılan delik üzerinden temizleme işlemi yapılarak filiz ekme Çanakkale işlemi yapılır. Yapılara göre değişecek olan ölçüler üzerinden çalışma yapılabilir. Bu nedenle her alanda yapılacak olan çalışmalar sırasında öncelikle gerekli ölçülerin hesaplanması ve daha sonrasında uygulama yapılması gerekir.

Profesyonel Filiz Ekme Çalışmaları

İnşaat çalışmaları sırasında özellikle gerekli olan işlemlerden birisi de Çanakkale filiz ekme işlemlerdir. Yapılacak olan çalışmalar sırasında uygulamanın devam ettirebilmesi için özellikle yapının daha güçlü hale gelmesi amacıyla uygulanmaktadır. Sorunsuz şekilde uygulama yapılabilmesi adına firma bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile ihtiyaçları karşılamaktadır. Gerekli olması durumunda firma ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Uzman ekip tarafından yapılacak kontrollerin ardından filiz ekme Çanakkale çalışmaları aşama aşama sürdürülmektedir. Alınan ölçüler özellikle yapılacak çalışmalar sırasında sorunsuz şekilde işlemin devam ettirilmesini sağlamaktadır. Gerekli ekipmanları sahip olan firma bu alanda uzun yıllardır kesintisiz hizmet anlayışı ile çalışmalarını devam ettirmektedir. 

Linkler