Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Beton Delici Fiyatı Kırıkkale
Karot Beton Delici Fiyatı Kırıkkale

Karot Beton Delici Fiyatı Kırıkkale

Kırıkkale Karot beton delici fiyatı firmamız olarak bizde oldukça uygundur. Beton delme işlevini yerine getiren karot beton delici makinesinin pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Karot Beton Delici Fiyatı Kırıkkale
Karot Beton Delici Fiyatı Kırıkkale

Kırıkkale Karot beton delici fiyatı firmamız olarak bizde oldukça uygundur. Beton delme işlevini yerine getiren karot beton delici makinesinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Dolayısıyla sabit bir fiyat aralığından bahsetmek mümkün değildir. Ancak bunun yanı sıra yapacağınız işin çeşidine göre standart kalite ve fiyatlarda bir makine tercihi de yapabilirsiniz.

Bu tercihinizi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan birincisi ne kadar büyüklüklerde beton kesme işi yapacağınızdır. İşte bunun için makinenin başlıklarının çapı son derece önemlidir. Böylelikle en uygun karot beton delici fiyatı Kırıkkale ile sizler de kaliteli bir makineye sahip olabilirsiniz.

Karot Makinesi Çeşitleri

Pek çok markanın karot makinesi bulunmaktadır. Ancak tercih yaparken uzun vadeli düşünmenizi sizlere tavsiye ederiz. Bu sebeple alacağınız makinenin garantili olmasını ve mümkün olduğunca bilindik bir markaya ait olmasını temin etmelisiniz. Aksi takdirde çok fazla sıkıntı yaşamanız söz konusu olabilecektir.

Karot Makinesi Fiyatları

Kırıkkale Beton delici fiyatı gibi karot makinesi fiyatları marka ve modele göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kapsamda kaliteli ve uygun fiyatlı bir makine tercih etmek için son derece dikkatli olmanız gerektiğini sizlere ifade etmek isteriz. Bu sebeple teknik konularda destek ve bilgi almak için sizler de firmamızdan destek alabilirsiniz.

Genel olarak 1.500 TL civarında başlayan bu makinelerin fiyatları 10 bin liraya kadar dahi çıkmaktadır. Ancak amatör ya da meslek icabı olarak yapacağınız işlere göre tercih edeceğiniz makine de değişiklik gösterecektir. Dolayısıyla karot firması olarak deneyimli personellerimizden destek almanızı tavsiye ederiz.

Beton Delme Fiyatları

Eğer makine satın almak yerine hizmet almak istiyorsanız bu durumda daha makul ücretler sizleri belemektedir. Beton delici fiyatı Kırıkkale firmamızda daima en uygun olmaktadır. Bu kapsamda sürekli olarak beton delme işi ile iştigal etmeyecek sadece ihtiyaç olması halinde hizmet almak işitiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Zira Kırıkkale Beton delici fiyatı en uygun şekilde firmamız sizlere sunmaktadır. Bu sayede bütçenizi zorlamadan sizler de kaliteli bir şekilde istediğiniz betonu delebileceksiniz.

Piyasada yer alan diğer firmalara nazaran en uygun Beton delici fiyatı Kırıkkale firmamız tarafından sunulmaktadır. Dolayısıyla sizler de herhangi bir tereddüt göstermeden firmamız ile iletişime geçebilir ve istediğiniz betonları deldirebilirsiniz.

Linkler