Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Erzurum
Karot Erzurum

Karot Erzurum

Son yüzyılın önemli icatlarından birisi olan karot Erzurum makinesi sayesinde betonlar şekilli olarak kesilebilmekte ya da delinebilmektedir. Böylelikle normal şartlar altında günler alacak bir iş çok kısa süre içerisinde az bir personel ile yapılabilmektedir.

Karot Erzurum
Karot Erzurum

Son yüzyılın önemli icatlarından birisi olan karot Erzurum makinesi sayesinde betonlar şekilli olarak kesilebilmekte ya da delinebilmektedir. Böylelikle normal şartlar altında günler alacak bir iş çok kısa süre içerisinde az bir personel ile yapılabilmektedir. Peki, bu işlem nasıl yapılmakta ve ne gibi hususlara dikkat etmek gerekir işte tüm bu konuları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Uygun Makine Seçimi

Beton delme işlemi için en uygun olan karot Erzurum öncelikli olarak belirlenmelidir. Bunu yapmak için en önemli parametrelerden birisi delinecek betonun çapıdır. Bu çapta bir betonu delebilecek makine ve başlık belirlenmesi gereklidir. Bu seçimi doğru yaptıktan sonra diğer aşamalara geçilebilir.

Kalifiye Personel

Karot makinesini kullanmak oldukça teknik bilgi ve deneyim gerektiren bir iştir. Dolayısıyla kullanacak kişinin veyahut da firmanın özenle seçilmesi gereklidir. Bu sebeple karot Erzurum olarak sizlere kalifiye personel ve kaliteli işçilik sunmaktayız. Özellikle betonlarda ya da duvarlarda herhangi bir hasar meydana gelmesini istemiyorsanız bu durumda firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Zira bu alanda en iyi hizmeti firmamız sizlere sunacaktır.

Fiyatların Belirlenmesi

karot Erzurum fiyatları delinecek yerin özelliğine göre değişecektir. Bu kapsamda betonun durumu, delinecek yerin büyüklüğü ve sayısı gibi özellikler fiyatları yakından etkileyecektir. Ancak neticede firmamızdan alacağınız fiyatların duyacağınız en makul fiyatlar olacağını sizlere garanti vermekteyiz. Zira bu alanda en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleri firmamız sizlere sunmaktadır.

Fiyatların belirlenmesi için firmamız sizlere ücretsiz keşif hizmeti de sunacaktır. Bu kapsamda kesilecek betonların incelemesi personellerimiz tarafından yapılacak ve karot Erzurum fiyatları ortaya çıkarılacaktır. Böylelikle sizler de bütçenizi ayarlama imkanı elde edebileceksiniz.

İşte tüm bu fırsatlardan faydalanmak için sizleri de aramızda görmek isteriz. Eğer karot makinesi satın almak isterseniz bunu da firmamız aracılığıyla yapabilirsiniz. En uygun karot Erzurum firmamızda sizleri bekliyor olacaktır. İşte en kaliteli ve hesaplı hizmetler için daha da vakit kaybetmemenizi sizlere tavsiye ediyoruz. Deneyimli personellerimiz sizlere 7/24 hizmet ve bilgi vermeye devam etmektedir.

 

 

Linkler