Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Kesim Fiyatları Sakarya
Karot Kesim Fiyatları Sakarya

Karot Kesim Fiyatları Sakarya

Yapılara en ufak bir zarar vermeden tercih edilen Sakarya karot kesim fiyatları uygun olduğu için, hasar görmüş olan kolon ve kirişlerde kullanılan güvenilir bir yöntemdir. Varolan sistemle yeni bir sistemin birleşmesi için eski beton yeni betona ankre edilir.

Karot Kesim Fiyatları Sakarya
Karot Kesim Fiyatları Sakarya

Yapılara en ufak bir zarar vermeden tercih edilen Sakarya karot kesim fiyatları uygun olduğu için, hasar görmüş olan kolon ve kirişlerde kullanılan güvenilir bir yöntemdir. Varolan sistemle yeni bir sistemin birleşmesi için eski beton yeni betona ankre edilir. Bu sistemin kullanılması sessiz, darbesiz ve temiz bir sonucun ortaya çıkması için tercih edilmektedir.

 

Karot Kesimini Kim Yapar?

 

Bu konuda uzman olan personeller, uygun karot kesim fiyatları Sakarya ve uygulamalarıyla kısa sürede işlemi gerçekleştirmektedir. Maliyet açısından ekonomik olduğu için çok sık tercih edilir. Kart delme ve kesme işlemlerinde sıfır hasarla birçok mekanda uygulama yapılabilir. Mesela çok katlı bir binanın üst katlarını zarar vermeden kırmak için en iyi çözüm karot kesim makineleri kullanılmaktadır. Bu makinelerin kullanılması için basit biçimde tercih edilecek birçok yöntem arasında karot kesme söz konusudur. Sakarya Karot kesim fiyatları oldukça ekonomik olduğu için sektörde ilk tercih edilen firmalar arasındadır.

 

Titizlikle Yapılan İşlerde Başarılı Sonuçlar

 

Titizlikle yapılan birçok iş için delme makineleri ve karot kesme makineleri kullanmayı bilen kişiler tarafından kullanılmalıdır. Profesyonel karotçular, bu işi güvenle yaparak memnun kalacakları projeler öne sürmektedir. Kırıcılar ve ortaya çıkan birçok hatanın düzeltilebilmesi için birçok kişi titizlikle çalışan karotçu arayışındadır. Bu yüzden özellikle büyükşehirlerde bulunan firmalarda karot kesim fiyatları Sakarya oldukça ekonomiktir.

 

Karot Hakkında

 

İlk kez Almanlar tarafından kullanılan karotlar, betondan numune almak amacıyla kullanılmaya başlamıştır. Ancak sonrasında havuca benzemesi nedeniyle bu şekilde isimlendirilmiş, inşaatlarda beton kesip delmek için yaygın biçimde kullanılmaya başlanmıştır. Sakarya Karot kesim fiyatları genelde çok ekonomiktir. Bu yüzden sıfıra yakın titreşimle kayma ve zedelenme olmadan delme işlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Beton Delimi

 

Beton delimi konusunda uzman olan birçok kişi, profesyonel destek alarak beton konusunda sorunsuz bir iş yapmaktadır. Kırıcılarla yapılan birçok iş sonrası insanların gürültüden rahatsız olması ve yanlış yerlerin delinmesi birçok zarar yol açabilir. Karot kesim fiyatları Sakarya açısından da uygulanabilirliği açısından da oldukça pratiktir. Bu yüzden çok sık tercih edilerek, zaman, para ve sosyal açıdan kolaylık sağlar.

Linkler