Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Şirketleri Kilis
Karot Şirketleri Kilis

Karot Şirketleri Kilis

Günümüzde karot işlemlerine olan talebin artması ve karot kullanım alanının çeşitlenmesi ile Kilis karot şirketleri sayısında oldukça büyük bir artış gözlemlenmiş durumdadır. Özellikle ülkemizdeki inşaat sektörü son 10 yılda oldukça büyük bir ilerleme göstermiş durumdadır.

Karot Şirketleri Kilis
Karot Şirketleri Kilis

Günümüzde karot işlemlerine olan talebin artması ve karot kullanım alanının çeşitlenmesi ile Kilis karot şirketleri sayısında oldukça büyük bir artış gözlemlenmiş durumdadır. Özellikle ülkemizdeki inşaat sektörü son 10 yılda oldukça büyük bir ilerleme göstermiş durumdadır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük projeler ardı ardına start verilmiş durumdadır.

Karot şirketleri Kilis de bu anlamda sundukları hizmetlerle pastadan payını almaktadır. Firmamız bu anlamda gerek sahip olduğu tecrübe, gerek sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmet gerekse de ekipman anlamında donanımlı yapısıyla karot hizmeti sunan firmalar arasında odlukça iyi bir konumda yer almaktadır. Ve yenilikçi ve modern hizmet anlayışı ile ihtiyacınız olan her an hizmetinizde olmaktayız.

Ücretsiz Karot Keşif Hizmetleri

Günümüzde karot hizmetlerini yaygınlaşması ile Kilis karot şirketleri arasında da rekabet üst seviyeye çıkmış durumdadır. Bunun sonucu olarak şirketler en iyi ve en donanımlı hizmeti sunabilmek adına farklı yenilikler sunmaktadır.

Bu yeniliklerden biride ücretsiz keşif hizmetidir. Firmamız bu anlamda en profesyonel ekiplerle ücretsiz karot keşif hizmeti sunmaktadır. Bu hizmette yapılarınız ve inşaatlarınız için gerekli olan karot işlemleri için ekiplerimiz her nerde olursa olsun gelmekte ve yapılması planlanan karot işlemi ile ilgili notlar almakta ve ölçümler yapmaktadır. Bu sayede hem hizmetin daha kaliteli ve nitelikli olması adına ortak bir karar verme sürecine girilmekte ve en uygun karot pozu birim fiyatı sunulmaktadır. Karot şirketleri Kilis arasında sunduğumuz bu hizmet neticesinde müşteri yararına bir rekabet sağlanmıştır.

Karot Hizmet Çeşitliliği

Geçmişte karot hizmeti beton numunesi alma işlemi olarak adlandırılmaktadır. Bu durumda Kilis karot şirkerleri sayısını oldukça az olmasına sebep olmuştur. Özellikle günümüzde üretilen farklı özellikteki karot makineleri ile artık sadece numune değil birçok hizmet sunulmaktadır.

Firmamız bu anlamda herhangi bir suretle yapılara zarar vermeden, demir donatılı olsun ya da demir donatısız olsun tüm zeminlerde, 45 ile 90 derecelik açılarda, Q20 çap Q700 çap arası, 600 cm derinliğe kadar delim yapılabilmektedir. Karot şirketleri Kilis arasında bu anlamda en nitelikli hizmetlerden birini sunmaktayız.

 

Linkler