Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
karotfirmalarımanisa
karotfirmalarımanisa

karotfirmalarımanisa

Yapı sektöründe özellikle gerekli olması halinde karotfirmalarımanisa beton üzerinde farklı işlemler yapılmasını sağlamaktadır. Beton dökme işlemlerinin tamamlanmasının ardından beton üzerinde gerekli çalışmaların yapılabilmesi için kullanılacak olan makineler arasında karot makinası özellikle kesm

karotfirmalarımanisa
karotfirmalarımanisa

Yapı sektöründe özellikle gerekli olması halinde karotfirmalarımanisa beton üzerinde farklı işlemler yapılmasını sağlamaktadır. Beton dökme işlemlerinin tamamlanmasının ardından beton üzerinde gerekli çalışmaların yapılabilmesi için kullanılacak olan makineler arasında karot makinası özellikle kesme ya da delme işlemleri için gerekmektedir. Profesyonel şekilde kullanılması önemlidir.

Herhangi bir sorun yaşanmaması için karotfirmalarımanisa sırasında özellikle profesyonel kişiler tarafından gerekli kontrollerin uygun şekilde yapılması gerekir. Makinenin doğru şekilde yerleştirilmesi yapılacak olan kesme ya da delme işlemleri sırasında özellikle sorun yaşanmasına engellemektedir.

Delme işlemleri sırasında alınan ölçülere göre makine yerleştirilerek betonun kalınlığına göre işlem yapması sağlanmaktadır. Aynı şekilde kesme işlemleri sırasında da makinenin belirlenen ölçü üzerinden devam ettirilebilmesi için ekipmanlar kullanılmaktadır.

Karot İle Beton Delme Çalışmaları

Duvar ya da zeminde yapılacak olan karotfirmalarımanisa özellikle beton üzerinde istenilen boyutlarda delme işleminin yapılmasını sağlayabilir. Alınan ölçüler üzerinden yapılacak olan çalışmalar için herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli önlemleri alınması gerekir. Bu sayede delme işleminin sorunsuz şekilde yapılması sağlanabilir. Delme işlemleri özellikle beton içerisinden geçirilecek olan malzemeler için veya farklı amaçlar için yapılabilir.

Betonun kalınlığı delme işlemleri sırasında oldukça önemlidir. Bu nedenle karotfirmalarımanisa sırasında delme işlemi yapılırken özellikle betonun kalınlığına dikkat edilmesi gerekir. İşlemin sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi açısından her aşamanın takip edilmesi gerekir. Profesyonel ekip tarafından yapılacak olan takip işlemleri herhangi bir sorun yaşanmadan işlemin tamamlanmasını sağlayabilir.

Karot İle Beton Kesme  

Beton üzerinde kesme işleminin yapılabilmesi için karotfirmalarıdana yapılması gerekir. Karot makinesi ile yapılacak olan kesme işlemleri sırasında alınan ölçülere göre işlem yapılabilir. Bu nedenle bu konuda profesyonel yardım almak isteyenler için firma kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Yapılacak çalışmalar öncesinde gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından en uygun şekilde işlemin devam ettirilmesi sağlanmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan firma karotfirmalarımanisa için alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip ile hizmet vermeye devam etmektedir. Yapılacak olan talepler doğrultusunda belirtmiş olduğunuz adreste gerekli çalışmaların yapılabilmesi adına hizmet verilmektedir. 

Linkler