Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Kimyasal Ankraj Siirt
Kimyasal Ankraj Siirt

Kimyasal Ankraj Siirt

Binaların daha da güçlü bir hale getirilmesi için Siirt kimyasal ankraj sistemi uygulanır. Özellikle büyük şehirlerde ankraj yönteminden fazlaca yararlanılır.

Kimyasal Ankraj Siirt
Kimyasal Ankraj Siirt

Binaların daha da güçlü bir hale getirilmesi için Siirt kimyasal ankraj sistemi uygulanır. Özellikle büyük şehirlerde ankraj yönteminden fazlaca yararlanılır. Bina yaparken en önemli nokta binanın sağlam olmasıdır. Bunun için de sürekli olarak ekstra önlemler almak gereklidir. Aksi takdirde de istenmeyen sorunlar da ortaya çıkar. Bu tür sorunların ortaya çıkmaması için de ankraj yöntemi yaygın bir şekilde kullanılır.

Ankraj yöntemi özellikle de devrilme ya da yıkılma tehlikesi olan binalar için kullanılır. Bunun önüne geçmek için de duvarın önüne bir set duvar daha örülür. Örülen bu sert duvarın sağlam bir şekilde olması için de kimyasal ankraj Siirt yöntemi kullanılır. Bu sayede de hiçbir sorun ile karşılaşmadan binaların daha güçlü halle gelmesi sağlanır.

Ankraj Uygulaması

Ankraj uygulaması özellikle bodrum katlarının yapılmasında hayati bir öneme sahiptir. Bodrum katları yapılırken topraktan aşağıya doğru alanın kazılması gerekir. Ancak derinlemesine kazılan bu topraklarda bir takım sıkıntılar da meydana gelir. Siirt Kimyasal ankraj sayesinde de oluşan sıkıntıların önlenmesi sağlanır.

Bodrum katlarında yaşanılan en büyük sıkıntı yan duvarların alan derinleştikçe devrilme ya da çökme tehlikesi ile karşı karşıya kalmasıdır. Bunun önüne geçmenin de en doğru yolu, yan duvarlar önüne set bir duvar çekmektir. İçte bu sert duvarlara ankraj adı verilir. Çoğu zaman da ankraj, demir ile doldurularak daha dayanıklı bir duruma ulaşır. Kimyasal ankraj Siirt dayanıklılığı sayesinde de binaların güçlü temeller üzerinde yükselmesi sağlanır.

Kimyasal Ankraj Özellikleri

Ankraj yapılacak bölgeye delikler açılır. Açılan bu deliğe kimyasal bırakılarak çubuğun daha sağlam olması sağlanır. Bu şekilde oluşabilecek bir kaza daha hiç oluşmadan ortadan kalkar. Sorunsuz kullanımı ile sağlam binalara imza atılır.

Kimyasal ankraj uygulanırken deliğin içerisinde hava boşluğunun bulunmaması gereklidir. Ancak bu sayede sorunsuz bir şekilde kullanılan Siirt kimyasal ankraj uygulaması devreye girer. Özellikle İstanbul’da yeni yapılan binalar birbirine yakındır. Bu nedenle de ustaların bu yöntem oldukça işini kolaylaştırır. Büyük alana sahip olmayan inşaatlar için en doğru tercih olarak ortaya kimyasal ankraj Siirt uygulaması çıkar.

Linkler