Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Köprü Kesme Hizmeti Sinop
Köprü Kesme Hizmeti Sinop

Köprü Kesme Hizmeti Sinop

Sinop Köprü kesme hizmeti geçmişten günümüze kadar yapılmış bir iştir günümüze oluşturulan makineler sayesinde bu Köprüler daha kolay bir şekilde yapılmaya başlamış ve sonunda köprü kesme makinaları ortaya çıkmıştır. Köprü kesme makineleri sayesinde daha pratik yaşam bu durum oldukça hoş bir şekilde

Köprü Kesme Hizmeti Sinop
Köprü Kesme Hizmeti Sinop

Sinop Köprü kesme hizmeti geçmişten günümüze kadar yapılmış bir iştir günümüze oluşturulan makineler sayesinde bu Köprüler daha kolay bir şekilde yapılmaya başlamış ve sonunda köprü kesme makinaları ortaya çıkmıştır.

Köprü kesme makineleri sayesinde daha pratik yaşam bu durum oldukça hoş bir şekilde gerçekleşmeye başlamış olup kolay bir şekilde oluşturulabilmektedir. Kullanılmakta olan mermer granit gibi isimler çok kolay bir halde kesilebilmesi olup birçok özellik ile meydana gelmektedir. Sizde bu hizmetten çok kolay bir şekilde bizim vermekte olduğumuz köprü kesme Sinop hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Köprü Kesme Makinesi

Son zamanlarda ortaya çıkmış 4 eksenli Sinop köprü kesme makinası sayesinde titreşimsiz ve hasarsız bir kesim işlemi gerçekleşmektedir bunun yanı sıra makinada yer almakta olan 360 derece dönüş özelliği ile de mermer gibi birçok olay meydana gelebilmektedir. Bunu yanına makinelerde bulunmakta olan planlama sayesinde otomatik olarak kesintiler yapılabilmektedir.

Bunu yanına vermekte olduğumuz hizmetler sonucunda ortaya çıkmakta olan 1 adet daha makine bulunmaktadır. Bu makineye göre üç eksende otomatik bir kesmişim gerçekleşmek tuğla, köprü kesme Sinop derinliği oldukça kolay bir şekilde halledilen ve devir ayarı ile mermer granit gibi tüm kesim işlemlerini oldukça kolay bir şekilde gerçekleşen bir makine olarak karşımıza çıkıyor.

Firmamız tarafından verdiğimiz tüm hizmetlerde kullandığımız bir makine daha bulunmaktadır. Bu makineyi 90 derece kafa dönüş özelliğine sahip olmakta olan ve yan kesim özelliği sayesinde çok kolay bir şekilde Sinop köprü kesme işlemlerini gerçekleştiren bir makinedir. Bu makinede bulunmakta olan profil işleme ya da hidrolik kaldırma tablası gibi birçok özellik sayesinde oldukça kolay bir şekilde bu işlemler gerçekleşebilmesi hatta hız ayarı ya da hızlı köprü kesme Sinop sayesinde standart aksesuarlar bulunabilmektedir.

Firmamız tarafından özenli bir şekilde hazırlanmakta olan Sinop köprü kesme işlemleri tamamen uzman ekipmanlarla sayesinde sizler için özenle bir şekilde hazırlanmaktadır. Bunu yanında bulunmakta olan firmamız tarafından halledilen gerekli bilgilendirmeler sayesinde sizde Bu hizmetlerden oldukça kolay bir şekilde yararlanabilir. Bunun yanı sıra bu hizmetler sayesinde birçok avantajı hala öğrenebilirsiniz.

Linkler