Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Perde Duvar Kesme Erzincan
Perde Duvar Kesme Erzincan

Perde Duvar Kesme Erzincan

Bir binanın deprem güvenliğine en büyük katkıyı sağlayan perde duvarlarıdır. Perde duvarları binaya Rijitlik, Dayanım ve Süneklik sağlar.

Perde Duvar Kesme Erzincan
Perde Duvar Kesme Erzincan

Bir binanın deprem güvenliğine en büyük katkıyı sağlayan perde duvarlarıdır. Perde duvarları binaya Rijitlik, Dayanım ve Süneklik sağlar.

Perde Duvar Kesmenin Faydaları

Erzincan Perde duvarı kesme yapı için çok büyük öneme sahiptir. Binanın sağlamlığı açısından en çok yükü perde duvarı kesme işlemi taşımaktadır. Temel görevi yatay yükleri taşımak ve binanın yatay ötelenmesini sınırlandırmaktır. Bu sebepten dolayı binayı ayakta tutan sistem demek doğru olabilmektedir. Bu açıdan sizlerin evinizin temelini güvenilir ellere bırakmanız gerekmektedir. Firmamız sizlere her açıdan güven temin edebilmektedir. Perde duvarları bazen hasar görebilmektedir. Ancak perde duvarın mutlaka sünek davranmalıdır.

Perde Duvarları Kesme İle Deprem Ne Derecede Önlenebilmektedir?

Yeterli yatay ve düşey gövde donatısı kullanıldığı ölçüde ve özel donatı detaylarına dikkat edildiği taktir de perde duvarı kesme, orta şiddette deprem altında yapıya gerekli olan direnci sağlayabilmektedirler. Aynı zamanda taşıyıcı sistemde sakıncalı hasarın oluşmasına izin vermezler. Yüksek ve şiddetli deprem etkisinde ise perde duvarı kesme yapı Erzincan ve taşıyıcı sistemi hasar görecektir. Fakat buna rağmen perde duvarları yapının ihtiyaç duyduğu rijitlik ve süneklik özelliklerini sağlarlar.

Perde Duvar Kesme Neden Tercih Edilmelidir?

Erzincan Perde duvar kesme normal duvara göre daha dayanıklı bir duvar çeşididir. Deprem kuşağında olan bir ülke için olmazsa olmaz olmalıdır. Dayanıklılık bakımından deprem tehlikesini normal duvara göre daha kolay önleyecektir. Aynı zamanda ülkemizde artan çok katlı binalar içinde oldukça uygun bir yöntemdir. Bu sebeptendir ki en çok tercih edilmesi gereken kesme yöntemi perde duvar kesme yöntemi Erzincan olmalıdır. Aynı zamanda eni boyundan 7 kat fazla olmasıyla düşey taşıyıcı yapı elemanıdır. Bu da zaten neden perde duvar kesme işleminin tercih edilebileceğini vurgulamaktadır.

Perde Duvar Kesme Maliyetleri Nasıldır?

Yapılar için oldukça fazla beton, duvar kesme işlemleri bulunmaktadır. Ancak türünün içinde perde duvar kesme Erzincan büyük öneme sahiptir. Çünkü Erzincan perde duvar kesme deprem etkisini azaltması bakımından oldukça önemlidir. Maliyet olarak normal duvar kesme işlemlerine göre biraz daha pahalı olabilmektedir. Ancak güvenlik açısından tercih edilmesi gerekmektedir. Az bir miktar fazla ödeyerek güvenliğinizi, evinizi, şirketinizi vs. güvence altına alabilirsiniz. Bunun için firmamız hazırda sizi beklemektedir.

 

 

Linkler