Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Raylı Beton Kesme Karabük
Raylı Beton Kesme Karabük

Raylı Beton Kesme Karabük

Raylı beton kesme daha çok betonarme perdedeki kesme işlemlerinde kullanılan yöntemdir. Ray montajına paralel olarak gerçekleştirilen bir sistemdir.

Raylı Beton Kesme Karabük
Raylı Beton Kesme Karabük

Raylı beton kesme daha çok betonarme perdedeki kesme işlemlerinde kullanılan yöntemdir. Ray montajına paralel olarak gerçekleştirilen bir sistemdir.

Diğer bir adı Hidrolik Kesme İşlemidir.

Raylı Beton Kesmenin Özellikleri

Karabük Raylı beton kesme işlemi özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye montajlı testerenin hareketinden yararlanmaktadır. Ray montajına bağlı olarak kesme işlemi yapmaktadır. Perde, döşeme, kolon gibi betonarme elemanları üzerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Çünkü detay isteyen işlerde faydalı olabilmektedir. Kesme derinliği maksimum olarak 700 mm’dir. Uygulama esnasında çatlaklara rastlamak mümkün değildir. Ayrıca klasik yöntemle karıştırılmayacak kadar sessiz ve hızlıdır. Eğer sizde sessiz, hızlı ve daha da önemlisi çatlaklar oluşmadan kesme işlemi yapmak istiyorsanız firmamız size bu konuda en uygun şekilde yardımcı olacaktır. 

Raylı Beton Kesme Makinası

Raylı beton kesme Karabük diğer bir adıyla Hidrolik beton kesmedir. Halk dilinde daha çok beton kesme olarak yaygındır. Raylı beton kesme işleminde kullanılan makinalar fazlaca öneme sahiptir. Hidrolik yani Karabük raylı beton kesme makinesi adından da anlaşılacağı üzere hidrolik yağ ile çalışan bir makinadır. Betonu kesmek için elmas uçlu yuvarlak testere bıçağı kullanılmaktadır. Öncelikle kesilecek zemine ray döşenmelidir. Ray döşenmediği sürece ne temiz bir iş çıkar ortaya ne de istenilen sonuç. Ray döşendikten sonra üzerine beton kesme makinesi yerleştirilir. Makine çalıştıkça santim santim ilerler ve duvarı keser.

Raylı Beton Kesme Nasıl Uygulanır?

Raylı beton kesme Karabük gelişen teknoloji ile karşımıza çıkmaktadır. Her kalınlıktaki beton ya da duvar için makine ucuna takılan aparatlarla uygulama gösterebilmektedir. Zeminde ya da duvar da olması işlemin gerçekleştirilmesine engel teşkil etmemektedir. Ayrıca raylı beton kesme işlemi ile kesilen betonlarda yapıya herhangi bir zarar verilmemektedir. Firmamız beton kesme işini profesyonel ve tecrübeli personelleri ile yapmaktadır.

Raylı Beton Kesme Makinası Fiyatları Nedir?

Aslına bakılırsa Karabük raylı beton kesme amacıyla kullanılacak makine için hangi amaçla kullanılacağını belirlemeden fiyat araştırması yapılmamalıdır. Ayrıca kullanılacak makinanın fiyatı tecrübeye göre de değişiklik gösterebilmektedir. Amatörler için olan raylı beton kesme Karabük makinası en uygunudur. Profesyoneller için kullanılacak raylı beton kesme makinasının fiyatı biraz da artmaktadır. Fiyatları daha iyi ve açık öğrenebilmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Linkler