Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
siirtkarotfirmaları
siirtkarotfirmaları

siirtkarotfirmaları

siirtkarotfirmaları firmamızda oldukça uygundur. siirtkarotfirmaları araştırması yaptığınızda bunu mutlaka fark edeceksiniz.

siirtkarotfirmaları
siirtkarotfirmaları

siirtkarotfirmaları firmamızda oldukça uygundur. siirtkarotfirmaları araştırması yaptığınızda bunu mutlaka fark edeceksiniz. İnşaatlar başta olmak üzere ihtiyaç olan her alanda betonları delmek için karot beton delici makine kullanılmaktadır. Bu makine yaklaşık olarak 100 yıllık bir geçmişe sahiptir. Bunun yanı sıra adını İngilizcede havuç anlamına gelen kelimeden almaktadır. Beton delme işlevini yaparken bir nevi havuç görünümü verdiğinden ötürü bu isim verilmiştir.

Makinenin Parçaları

Karot makinesi temel olarak 3 ana parçadan oluşmaktadır. Bunlar karot ucu, karot sehpası ve karot makinesidir. Beton delme karot makinesinin uç kısmı elmas başlığa sahiptir ve çeşitli boyutlarda beton kesmeye yaramaktadır. Bu kısım değiştirilebilir olmakla birlikte talep edilen farklı boyutlarda kesme ve delme işlemlerinin yapılmasına olanak sunar. Uç kısmı yuvarlak olması nedeniyle betonlar silindir şeklinde çıkarılmaktadır.

Karot firması tarafından kullanılan bu makinenin bir diğer parçası ise karot sehpasıdır. Bu sehpa makinenin duvara sabitlenmesi için kullanılmaktadır. Bu sayede kayma ve titreşim yaşanmasının önüne geçilmektedir. Bu aynı zamanda betonlarda çatlakların oluşmasını engellemektedir.

Son parça ise karot makinesidir ki bu genel olarak ana gövdeyi oluşturan parçadır ve beton delme işlevinin gücü buradan alınmaktadır. siirtkarotfirmaları ise bu makinenin gücüne göre değişiklik göstermektedir. Farklı başlıklara sahip kaliteli bir beton delici karot makinesi almak uzun vadede kazançlı çıkmak için en doğru seçimlerden birisidir.

Beton Delme Fiyatları

Karot makinesi her ne kadar uzun vadede doğru bir seçenek olsa da kısa süreli işler için hizmet satın almak daha mantıklıdır. Zira siirtkarotfirmaları bir hayli makul derecededir. Buna karşılık makine fiyatları son derece pahalıdır. Ancak bu hizmetleri alırken de son derece kaliteli bir firmadan almayı ihmal etmemek gerekir. İşte bu sebeple firmamız sizlere profesyonel hizmet sunmayı taahhüt etmektedir. Böylelikle hiç riske girmeden en kaliteli hizmetleri alabilmeniz mümkün olacaktır.

Sizler de en uygun siirtkarotfirmaları için firmamızı tercih edebilirsiniz. Personellerimiz sizleri en iyi şekilde bilgilendirecek ve böylelikle kaliteli bir hizmet alabileceksiniz. Bu sayede hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamanız mümkün olacaktır. siirtkarotfirmaları firmamızdan öğrenilir.

 

Linkler