Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Su Altı Beton Delme Gaziantep
Su Altı Beton Delme Gaziantep

Su Altı Beton Delme Gaziantep

Gaziantep Su altı beton delme işlemi, profesyonel ekipler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Firmamız, alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

Su Altı Beton Delme Gaziantep
Su Altı Beton Delme Gaziantep

Gaziantep Su altı beton delme işlemi, profesyonel ekipler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Firmamız, alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır. Riskli ve zor bir iş olan beton delme, karot ile yapılmaktadır. Su altında delme işlemi olduğundan dolayı oldukça zor bir iştir. Bundan dolayı tecrübeli kişilerle çalışmanız yararlı olacaktır. Profesyonel bir ekipten yardım almanız yararlı olacaktır.

 

Karot ile su altı beton delme Gaziantep hizmetinin birçok faydası bulunmaktadır. Bu işlem, her şeyden önce sessiz bir işlemdir. Aynı zamanda diğer yüzeyler darbe almaz. Bunun dışında işlem sürecinde uygulamanın yapılacağı alan dışında betona zarar verilmemektedir. En hızlı yöntemlerden biridir. Aynı zamanda temiz bir yöntemdir. Bundan dolayı su kirlenmez. Yalnızca su altında değil birçok bölgede karot ile Gaziantep su altı beton delme yapılabilmektedir.

 

Su Altı Beton Delme Hizmeti

 

Su altı beton delme işlemi mutlaka profesyonel ekipler tarafından yapılmalı, uygulama süresince gerekli güvenlik tedbirleri de alınmalıdır. Delme sırasında bütün işlemler, sırası atlanmadan gerçekleştirilmelidir. Kullanılan ekipmanların kaliteli ve kontrol edilmiş olması da bu noktada son derece önemlidir. Firmamız, Gaziantep su altı beton delmede alanında deneyimli bir kadrodan oluşmakta ve tüm kontroller zamanında yapılmaktadır.

 

Beton Delme

 

Su altı beton delme Gaziantep gibi bütün beton delme işlemleri, titreşim olmadan yapılabilmektedir. Özellikle su altında beton delme metre uzunluğu oldukça uzundur. Merkezden beton delme ve açılı beton delme işlemleri yapılmaktadır. Yeryüzünde beton delme işlemi, özellikle depremden zarar gören binalarda, tesisat deliklerinde ve açılımlarda yapılmaktadır. Su altı beton delme ise birçok sebepten dolayı yapılabilmektedir.

 

Beton delme işlemi, istenilen ebatlarda yapılmaktadır. Genelde karot cihazlar tercih edilmesine karşın bunun dışında kullanılan birçok alet bulunmaktadır. Uygulamanın yapıldığı alanlarda çevre temizliğine yönelik gerekli önlemlerde alınmaktadır. İşleme başlanacak olan bölgede aplikasyon yapılması da son derece önemlidir. Beton delme gücü ve kapasitesi yüksek olan aletler tercih edilmektedir. Gaziantep Su altı beton delme işlemi, her açıdan titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. Bundan dolayı firmamız, başta tüm önlemleri almakta ve son teknoloji aletlerle çalışmaktadır.   

Linkler