Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Yer Kesme Manisa
Yer Kesme Manisa

Yer Kesme Manisa

Manisa Yer kesme işlemi, hazırlığı, uygulaması ve operasyonda çalışacak personel ile beraber oldukça profesyonellik gerektiren ve önemli bir işlemdir. Belirlenen bir alanın kesilmesi kadar kesim işleminden sonra, bu alana yapılacak uygulamada proje ve uygulama sırasında büyük önem taşır.

Yer Kesme Manisa
Yer Kesme Manisa

Manisa Yer kesme işlemi, hazırlığı, uygulaması ve operasyonda çalışacak personel ile beraber oldukça profesyonellik gerektiren ve önemli bir işlemdir.

Belirlenen bir alanın kesilmesi kadar kesim işleminden sonra, bu alana yapılacak uygulamada proje ve uygulama sırasında büyük önem taşır. Yer kesme Manisa işlemi, hizmeti veren firma sayısı günümüzde oldukça fazladır fakat işlem yapılacağı sırada seçeceğiniz firmanın işinin ehli, tecrübeli ve yetkin bir ekipten oluşması en az işlem kadar önemlidir.

Yer Kesme İşlemi Nasıl Uygulanır?

Manisa Yer kesme işlemi yapılmadan önce tüm teknik veriler toplanmalı ve doğru bir analiz yapılmalıdır. Alanda kusursuz bir temizlik işlemi yapılmalı ve alan tozdan, kirden ve diğer sorun çıkarabilecek tüm malzemelerden temizlenmelidir. Yer kesme Manisa işleminde hizmet veren firmalar, işlem sonrasında işçilik ve kesilen alanda ortaya çıkan hata payına-oranına göre işi sınıflandırır.

Gelişen teknoloji ile beraber firmamız son model ürünler ile hatasız ve pürüzsüz işler çıkartırken kullanıcı beklentisini ve müşteri memnuniyetini birinci sırada tutmaktadır. Yer kesme işleminden sonra alanda tesisat döşenmesi ve yapılması gibi bir işlem daha yapılacaksa, firmamız tüm hazırlıklarınız ve teknik değerlendirmelerini bu çerçeve de yapıp, çalışmaya öyle başlamaktadırlar. Yer kesimi yapılacak alanda sonrası için eğer bir tesisat veya yapım işlemi yapılacaksa, firmamız farklı bir çalışma düzeni oluşturarak, kusursuz işler teslim ediyor olması ile gurur duymaktadır. Manisa Yer kesme işleminde yapılacak kesimin boyutu ve özelliklerine göre, işlem uygulaması farklılıklar gösterir.

Deneyimli Ekibimiz

Kadrosunda alanında en tecrübeli, eğitimli ve profesyonel teknisyen ve işçileri bulunduran firmamız, yer kesme Manisa işlemi başlamadan önce tüm hazırlıklarını eksiksiz yaparak uygulamaya başlamaktadır. Yer kesimi yapıldıktan sonra ve işlem sonlandırıldıktan sonra da iyi takip edilmeli ve titiz bir incelemeden geçmelidir. Uzun süreli bir kullanım ve sağlıklı sonuçlar alınabilmesi için işlem öncesi hazırlık, işlemin uygulanması ve sonrasında kusursuz bir iş ortaya çıkarılmalıdır. Yer kesme işlemi sırasında müşterinin beklentileri dikkate alınarak, hem kullanışlı ve kusurusuz bir iş ortaya çıkartılmalı hem de görsellik olarak beklentilerin tamamı karşılanmalıdır.

Manisa Yer kesme işlemlerinde sorun yaşamamak, aldığınız hizmetten memnun kalmak ve uzun süreli sağlıklı bir kullanıma sahip olmak için firmamız tecrübeli ve işinin ehli kadrosuyla sizlerin hizmetinizdedir.

Linkler